TRİBESTAN SOPHARMA Sperm Artırıcı ve Sporcu Takviyesi

TRİBESTAN SOPHARMA Sperm Artırıcı ve Sporcu Takviyesi

    * Cinsel performans artırıcı, daha uzun ereksiyon, yumurtlama problemleri, PMS profilaktik
    * Libido yükseltici
    * Prostat büyümesi tedavisi
    * Kısırlık tedavisinde, sperm sayısı, sperm hareketliliğinin artışı ve canlılık arttı
    * İktidarsızlık tedavisi
   
  

Detaylar


139,00 TL

25 Stoktaki Ürün

 

SKT:05/2019


TRIBESTAN SOPHARMA - Tribulus Terrestis - 60 Tablet %100 orjinal Bulgaristan ürünü.Bu üründe kargo ücretsizdir.

3 KUTU TRİBESTAN 399 TL. İÇİN TIKLAYINIZ


10 KUTU TRİBESTAN 1250 TL İÇİN TIKLAYINIZ


 

Bu ürünü n11.com dan satın almak için Tıklayınız.


   KULLANIM ALANLARI

 

    * Cinsel performans artırıcı, daha uzun ereksiyon, yumurtlama problemleri, PMS profilaktik
    * Libido yükseltici
    * Prostat büyümesi tedavisi
    * Kısırlık tedavisinde, sperm sayısı, sperm hareketliliğinin artışı ve canlılık artIşı.
    * İktidarsızlık tedavisi
    * hormonal düzeyleri  Optimizasyonu
    * Steroidler ve vücut üzerinde ağır yükler sonucunda düşeni testosteron üretimi ile ilgili vücut için kas kütlesinin artırın. Tribestan (Tribulus) yanı sıra protein sentezini uyarır.
    * toksik maddeler, steroidler, vb kullanımı sonucu cinsel üreme sistemini Kurtarma
    * Sopharma, Bulgaristan tescilli Trbulus terrestris

DOĞAL GELİŞTİRİLMİŞ PERFORMANS İÇİN GÜVENLİ

 

    * Geliştirir kas büyümesi ve vücut gücü
    * Gelişmiş libido Sexualis ve erektil fonksiyon
    * Sayısı ve sperm motilitesi artmış
    * Optimize vücudun doğal testosteron ve LH
    * Erkek ve kadın menopoz ile ilgili bazı belirtiler hafifletir
    * Herhangi bir yan etki
    * Hayır toksisite ve yan etkileri

KULLANILAN TRIBESTAN NEDİR?


Vücudun doğal testosteron protein sentezi ve pozitif azot dengesinin teşvik yana, profesyonel faydalar veya etkin eğitim ve egzersiz yapan eğlence atlet, kas hücre büyümesi ve artan vücut gücü yanı sıra hızlı iyileşme ve kurtarma kas stres gelmektedir.

 

SPOR KULLANIN!


Tribestan yönetiminin enerji metabolizması ile ilişkili enzim aktive ederek aktif spor artan kas kütlesi yol açar. Aynı zamanda da vücudun doğal endojen testosteron artışı ve lutenizing hormon (LH) düzeyleri ile ilişkili bazı fonksiyonları uyarmak için yeteneği var bildirilmiştir. Vücudun doğal endojen testosteron seviyesinin artması ile birlikte, erkek menopoz ile ilgili bazı belirtiler ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir.

KAS BÜYÜME VE VÜCUT MUKAVEMET ÜZERİNE


Yıllar boyunca Tribestan Sovyet Bloku sporcuları tarafından kullanılmıştır. Bulgar gücü sporcular da etkinliği ile yoğun kullanmıştır. Tribestan ve her rekabetçi düzeyde tüm uyuşturucu testleri geçti top profesyonel sporcuların yanı sıra eğlence sporcular tarafından da önemli sonuçlar ile kullanılmaktadır. onun iyi güvenlik profili ve doğal bitkisel kökenli olan Tribestan kullanımına ilişkin çok az kısıtlama ile pek çok ülkede bir besin takviyesi olarak satılır. doğal bitkisel Tribestan yönetim deneyimi yaklaşık 20 yıldır hiç toksisitesi ve bugüne kadar olumsuz etkileri gördü

EMNİYET ÜZERİNE

 

    * Özel ilgi doğal bitkisel ürün Tribestan ve zararsızlık verilmelidir.
    * Subakut, akut ve kronik toksisite kanıtı yok davranışsal, hematolojik, fonksiyonel, deneysel biyokimyasal ve morfolojik çalışmalar sırasında tespit edilmiştir.
    karsinojenik ve teratojenik etkisi * olmaması.
    * Hiçbir yan etki ve klinik çalışmalarda herhangi kaydedildi ek araştırma Merkezi Sinir Sistemi ve Kardiyovasküler Sistem üzerinde hiçbir olumsuz etkisi gösterdi.

TRIBESTAN ON KLİNİK ÇALIŞMALARI ÜZERİNE BİR ÖZET

 

    * Tribestan da cinsel eksikliklerin tedavisinde Bulgaristan, Doğu Avrupa ve Kuzey Amerika'da popüler bir şifalı olduğu bildirilmiştir. Bulgaristan'da üç büyük tıp merkezleri bu nedenle üreme fonksiyonları üzerinde Tribestan etkisi klinik çalışmalar yapmıştır. 1981 yılından bu yana, Tribestan Doğu Avrupa için çok da ana tıbbi tedavi dahil edilmiştir:
    libido ve erektil fonksiyon * İyileştirme
    ve testosteron LH * Artan serum konsantrasyonu
    sperm motilitesi ve canlılığı sperm konsantrasyonun artmasıyla, artış ile spermatogenez * Uyarım

RAPOR libido Sexualis VE ERECTLE Disfonksiyonu ÜZERİNE

 

    * 212 hasta, düşük libido olan hastaların% 85 üzerinde klinik çalışmalarda Tribestan tedavisi 60 gün sonra% 94 ve 30 gün sonra libido iyileşme gösterdi.
    Kronik prostatit ve azalmış libido olan 36 hasta * için,% 75 tedavi döneminin sonunda olumlu etkileri bildirilmiştir.
    * Hayvan çalışmalarında, libido ve cinsel refleksleri libido olmaması ile deneklerin% 71 yılında restore edildi. yoksul libido ve cinsel refleksleri sahip kişilerde, iyileşme olguların% 100 kaydedildi.
    Testis tek taraflı ve iki taraflı hypotrophy hastaların * Tedavi, 60 gün sonra gelişmiş libido ve geliştirilmiş spermogram gösterdi.
    primer ve sekonder hipogonadizm hastalarda * olarak,% 78 geri bildirdi ve% 22 geliştirilmiş ereksiyon raporlama libido gelişmiş

Spermatogenezin STİMÜLASYON RAPORU


Tribestan spermatozoa yüzdesi artmış, sperm konsantrasyonu artış göstermiştir, idiyopatik oligoasthnozoospermia veya spermogram bozuklukları varikosel nedeniyle erkeklerde uygulanmıştır. ve spermatozoa motilitesi oranı arttı, bazı durumlarda, 2 ml 1 ejakülat hacmi artmıştır. kontrollü çalışmalarda Sertoli hücrelerinin sayısını Leydig hücrelerinde sayısında herhangi bir değişiklik ile% 40 oranında artış

VÜCUT'S DOĞAL TESTOSTERON ARTIŞ RAPORU


norm alt sınırın altında testosteron serum düzeyleri olan hastalarda, fizyolojik düzeyleri normal başlangıç seviyesi olan hastalarda ise testosteron düzeyi tedavi sonrası değişmedi, tedaviden sonra ulaşıldı.

Nasıl Tribestan çalışır?
Tribestan vücut daha fazla testosteron üretmek için testisler için bir sinyal gönderir hormon, luteinizan serbest neden olur. O da normal seviyesinden daha yüksek üretim olduğunu tanımasını vücut önler. Bu yüzden Tribestan çok iyi çalışıyor kritik bir faktördür.

testosteron üretimini e normalin üstünde yükselir Genellikle zaman, vücut luteinizan hormon salınımı azalacak ve anlayacaktır. Ama Tribestan bloklar mesaj testosteron üretimini azaltmak ve vücut yapar test seviyeleri çok daha luteinizan hormon salınır hala düşük olduğunu düşünüyorum.

Ne kadar Tribestan almalıyım?
Tribestan 8 hafta boyunca her gün alınmalıdır. Tipik bir doz 200 £ ve 200 £ fazla insan için günde 6 tablet (1500 mg) altında insanlar için (750 mg) 3 tablet günlük. Tribestan Yani vücudunuzun sürekli olarak, hormon luteinizan bültenleri sağlamak için günde 3 kere bu sınava girmem gerekiyor, yaklaşık 8 saat boyunca vücutta aktif olan sonuçlar testosteron üretimi. Testosteron düzeyleri kadar% 40 ile yüksek olabilir.

vücut Tribestan vücut daha fazla testosteron üretmek gerektiğini belirten bir "yanlış sinyal" gönderme olduğunu tanımaya başlayacaktır çünkü 8 haftalık bir döngüsü sonra, 2 hafta boyunca alarak durdurmak gerekir. Vücudunuzun gerçekten ekstra testosteron üretmek zorunda değildir ama Tribestan herhangi bir şekilde onu neden olur. Bir kez 8 hafta boyunca Tribestan kullanmış, kuruluş, artık aşırı testosteron üretmeye devam edecektir. Ancak, sadece 2 hafta boyunca Tribestan kullanımını durdurması sonra vücut tekrar cevap verecektir. 8 hafta-2 hafta-off programı süresiz olarak devam edilebilir.

Eğer steroidler veya herhangi bir hormon ürünlerde eğer Tribestan almam gerekir mi?
Size testosteron herhangi bir dış kaynakla desteklenmesi konum eğer Tribestan kullanmak zorunludur's. zaman içinde steroid ya da prohormones tarihinde sırada Tribestan kullanmıyorsanız, kendi testosteron üretimi azalacak ve bazı durumlarda tamamen kapatıldı. Eğer steroidler veya prohormones almayan bile ben Tribestan kullanmanızı öneririz. Eğer hala kendi testosteron üretimini artırarak yapmanız yararlı olacaktır.

Tribestan kadar güçlü ise ve kendi testosteron üretimini artırır, bu aromatize mi? onu yapmaya gelen "gyno" (bitch tits) alabilir miyim?
Kesinlikle değil. Aslında tam tersi doğrudur. o vücutta östrojen düzeylerini normale çünkü Tribestan çok şaşırtıcı. senin östrojen düzeyleri çok yüksek ise, bu normal seviyelerine onlara düşecektir. Ve onlar çok düşük ise, Tribestan normale onları çıkaracağız. Çoğu insan, ancak artan östrojen düzeyleri uyanık olup çok düşük olup olmadığını daha kolay bir katabolik devlet geçebiliriz.

tehlikeli bu testosteron üretimini artırır yana kadınların Tribestan almak için mi?
Hiç de değil. Kadınlar almalıdır. Tribestan menopozun etkilerini tersine göstermek menopozlu kadın üzerinde klinik çalışma yapılmıştır. kadınlarda testosteron düzeyleri hafif, ancak herhangi bir masculinizing etkilere neden yeterli değildir yükselmiş oldu. Onlar, daha hızlı vücut yağ kaybetmek hiç su tutma ile güç ve kas kütlesi artışı edebiliyoruz. Kadın Tribestan kullanımı herhangi bir olumsuz yan etkileri karşılaşmazsınız. Ancak, kendi döneminden önce Tribestan 5 gün alarak durdurmak gerekir. Sonra da devam ettirebilirsiniz. kadınlarda hormon düzeylerini artırmak luteinizan zaman, folikül stimüle edici hormon (FSH) ve dengesi hormonlar tutmak yok. (FSH seviyeleri erkeklerde artış yok).

Ne kadar size sonuç fark etmeden önce Ttibestan almak gerekiyor?
Tribestan başlangıçta birkaç gün içinde erkekler, iktidarsızlık ve kısırlık tedavisi için kullanılan bu yana genellikle daha sık sert ereksiyon göreceksiniz. Kadınlar genellikle cinsel dürtü artan deneyimi. Ama almak için kas geliştirici tam ve ağırlık en az 4 hafta (tercihen 8 hafta, gerçekten sonuçlarla karşılaşabilirsiniz istiyorsanız) için kullanmak zorunda Tribestan yararları artmaktadır. Tüm asansörler daha güçlü olacak ve spor salonunda daha fazla dayanıklılık var. Ama fark kas kazanmak için, Tribestan 8 hafta gerekiyor. sadece 1 veya 2 hafta boyunca onları götürsem bile steroidler fazla etkisi yoktur. Onları uzun vücudunuzun bunu veriyorsun ne yararlanmak için yetecek kadar kalmak zorunda.

Eğer steroidler alarak bıraktığımda Tribestan kullanmaya devam etmeli mi?
genellikle (ama her zaman uyuşturucu testleri geçti) steroid Doğu Bloku ülkeleri, içinde halterci, ama sadece onlara güç seviyelerini korumaya yardımcı olmaz Tribestan alacağını da epitestosterone için testosteron oranını düzenleyecek. Onlar test edildiğinde, bunların testosteron düzeyleri (Tribestan da epitestosterone seviyeleri yükseltilmiş beri) yüksek olmasına rağmen bunlar kabul edilebilir aralıkta kaldı.

Bodybuilders ve steroidler ise günde 3 kullanın ve sonra onlar bıraktığımda günde 6 artırmak. Bu kas dolgunluğu korumaya yardımcı olur ve vücutta serbest testosteron düzeylerinde hızlı düşüş önler. Tribestan ile, vücut daha fazla testosteron üretir ve steroidlerin en bodybuilders yapmak kademeli şekilde incelmek için gerekliliğini ortadan kaldırır. Sadece, Tribestan 3 ila 6 sekmeleri bir güne artış steroid kullanımı "soğuk hindi" dur ve gücü, kas kitlesi ve tanımı, olağan kayıpları yok.
 

Uyarılar:
Bu ürün A Serious Tıbbi Duruma Veya Gebe Veya Laktasyondaki Kadınlar ile edenler tarafından kullanılması amaçlanmamıştır.  Önce Hekiminize danışınız.

Tribestan sopharma Sağlık bakanlığı onaylı bir üründür.

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Only registered users can post a new comment.